Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Do kanceláře hokage vešel blonďatý chlapec.Tsunade byla zavalena papíry a tak si ho nevšimla.

„ Tak se zpátky bábi.“ Vykřikl hned.Bylo zajímavé že dokud nepřišel jsem tak byl tichý a nikdo si ho nevšiml.

„ Neříkej mi bábi.“ Vyjela na něj Tsunade a podívala se na něj.Naruto se jen zašklebil.“Rači mi pověz jak dopadla mise.Pokud vím měl by jsi přijít až za dva dny.“ Řekla pak Tsunade a prohlídla si Naruta od shora dolů.

„ No to bylo tak…“ Začal vyprávět a pátá jen přikyvovala.Pak se pousmála.

„ Skvěle Naruto.Tak teď můžeš jít.Máš dva dny volno.“Propustila ho.Jenže blonďáček tam postával dál.Po chvíli si toho Tsunade všimla a zvedla k němu hlavu.

„ Potřebuješ něco.“ Zeptala se a blonďáček trochu nesměle kývl.“Tak povídej.“Popohnala ho.

„ No víte…mám nápad jenže…abych…abych ho mohl realizovat potřebuji…vaši pomoc a…svolení.“ Řekl nervózně.Takhle Naruta ještě neviděla a tak byla zvědavá co to bude.Proto vyčkávala až začne dál mluvit.

„ Chtěl bych…si trochu vystřelit z ostatní a taky bych chtěl zjistit jestli bych to zvládl jako holka a tak mě napadlo že bych se proměnil na holku.Vy by jste mě poslala třeba na dovolenou nebo kdo ví co a já bych přeměněný na dívku byl přidělen k týmu 7. Nevím na jak dlouho třeba na měsíc nebo i týden to je jedno jen bych prostě chtěl…to zkusit.“ Vychrlil ze sebe.Tsunade to celé se zájmem poslouchala a připadalo jí to ztřeštěně ale nakonec si řekla že se přece nic nestane.Bude to pořád Naruto a počet ninjů se nezmění.

„ Víš co? Dovolím ti to a pomůžu ti.“ Řekla a než stačil Naruto vykřiknout radostí tak ho zadržela.“ Ale mám podmínku.Uděláme to jako sázku souhlasíš?“ Podívala se na něj a čekala co udělá.Naruto zapřemýšlel a pak se široce usmál.

„ Dobře.“ Přitakal pak.

„ Skvěle…sázka bude spočívat v tom že měsíc musíš vydržet v ženské podobě.Nesmíš to nikomu říct a nesmí tě nikdo poznat.Když to zvládneš tak dám tobě a tomu komu si vybereš dvou týdenní dovolenou a tobě ještě poukázku na to že jeden měsíc budeš moci sníst kolik rámenů budeš chtít.“ Blonďáček zpozorněl ještě víc když řekla slovo rámen ale pak se trochu zamračil.

„ A co když prohraju? Zeptal se.

„ Když prohraješ tak budeš muset uklízet celou nemocnici.Taky po dobu jednoho měsíce.Tak co přijímáš?“ Usmála se na něj Tsunade a čekala co udělá.Naruto zapřemýšlel.Kdyby prohrál musel by uklízet nemocnici ale když vyhraje čeká ho dovolená a ještě ke všemu rámen na měsíc zdarma.Navíc bude to určitě zábava a i kdyby prohrál může to uklízení brát jako součást tréninku.Takhle ještě chvíli přemýšlel ale nakonec se na Tsunade odhodlaně podíval.

„ Přijímám Tsunade-sama.“ Řekl plný odhodlání.

„ Skvěle.Začneš už dnes než se někdo dozví že tu jsi.Počkej tady na moment.“ Zvedla se a někam zmizela.Naruto si sedl na malou pohovku a čekal.Za pár minut se tam Tsunade objevila se světle oranžovými šaty doplněnými bílými volánky u pasu.

„ Tohle je tvoje.Ostatní dámské šaty si kup sám.Budeš bydlet tam kde bydlíš normálně.Řeknu že země kde jsi byl přišla s nápadem že uděláme na měsíc výměnu jednoho ninji a protože ty jsi tam zrovna byl rovnou jsi tam zůstal a k nám poslali dívku.Mimochodem jak se budeš jmenovat?“ Podala mu šaty.Naruto si je vzal.Nejdřív si je prohlídl.Pak je položil na sedačku a sám si stoupl.Udělal potřebné znaky k proměně.Teď stála před Tsunade nahá a krásná blonďatá dívka.Neměla nic z Narutových znaků.Žádné vousky a ani pečeť na břiše.Dlouhé vlasy jí sahali až pod zadek. V modrých očích se leskli jiskřičky veselí a laskavosti.Přeměněný Naruto se oblékl do šatů co mu dala pátá hokage.Teď vypadal jako dokonalá dívka.Tsunade bylo jasné že možná prohraje protože i když měla dívka Narutovi blonďaté vlasy a modré oči nebyla mu jinak podobná.Stejně mu to ale chtěla umožnit a sázku zpět by stejně nevzala.

„ Mé jméno je Nakumura Akemi.Jsem tu jako výměnný ninja za Naruta Uzumakiho.Ráda vás poznávám hokage-sama.Chtěla bych se zeptat kde budu bydlet a ke kterému týmu se mám hlásit?“ Řekl jemným dívčím hlasem Naruto.Tedy teď už vlastně Akemi.Tsunade nejdřív nedošlo proč to udělal takhle ale pak zaslechla kroky.Naruto je musel slyšet dříve protože stál blíž u dveří.Usmála se.

„ Taky tě ráda poznávám Akemi.“Kroky se zastavili u dveří.“Budeš bydlet tam kde žije Naruto.Někoho tam s tebou pošlu.Jinak tě zařadím k týmu 7.“ Dořekla.Akemi neboli Naruto se usmála.Pak se ozvalo klepání.

„ Vstupte.“ Řekla Tsunade.Dveře se tedy otevřeli a do místnosti vešel Kakashi.

„ Tsunade-sama chtěl jsem se zeptat na Naruta.“ Řekl hned a pak se podíval na dívku.Akemi se usmála a kývla na pozdrav.Kakashi jí to oplatil.

„ Naruto si vedl dobře a teď zůstane měsíc ve skryté travnaté.Travnatá totiž přišla s nápadem že by jsme mohli na měsíc vyměnit jednoho ninju a protože tam Naruto zrovna byl zůstal tam a k nám poslali tady Akemi.Bude přidělena k tvému týmu.“ Vybalila na něj hned Tsunade.Hatake na ní chvíli koukal ale pak se znovu podíval k dívce.

„ Těší mě jsem Hatake Kakashi.Na měsíc budu tvým senseiem.“

„ Jsem Nakumura Akemi.Taky mě těší.“ Odpověděla.

„ Skvěle tak když jste se seznámili….Kakashi doveď jí k Narutovu domu.Bude tam teď bydlet.“

„ Hai Tsunade-sama.“ Řekla šedovlasý ninja. “Tak jdeme.“ Usměje se přes masku na dívku.“ Nashledanou Tsunade.“Naruto se taky rozloučil a šel za Kakashim. Ten ho dovedl až k Narutovu tedy jeho domu.

„ Předpokládám že Listovou moc neznáš takže zítra pro tebe přijdu.Představím tě týmu a pak ti ukážeme vesnici ano?“ Řekl Hatake.

„ Ano.Děkuji.“ Usmála se děkovně Akemi.Kakashi jen kývl a zmizel. Akemi tedy zamířila do svého domu. Došla k sobě do pokoje a zamířila rovnou ke skříni. Byli tam samé chlapecké věci. Hlavně oranžová a černá. Naruto/Akemi věděl že tohle tu teď neude moci mít. Udělal proto ve skříni místo. Když měl hotovo rozhodl se že půjde na nákupy. Vzal si peněženku a šel. Hodlal jako dívka zapůsobit i na kluky a dělat si z nich srandu a proto chtěl věci které dávali možnost pro fantazii. Došel do lékarny a tam si koupil obvazy. Obváže si jimi hrudník. Pak šel do normálního obchodu. Trošku se zdráhal do oddělení podprsenek a dalších věcí tohohle tipu. Pak si však dodal odvahy. Strávil tam dvě hodiny až vybral všechno co chtěl. S trochu rudými tvářemi zaplatil a odešel. Pak prošmejdil ještě několik obchodů. Na to že ho to nikdy nebavilo si to teď celkem užíval. Domů se vrátil až za čtyři hodiny ověšený taškami. Ty hodil v pokoji na zem a padl na postel. Jen si povzdechl a pak prostě vyčerpaně usnul.

Obrazek   


Tak a takhle nějak vypadal Naruto v těch šatech od Tsunade =) Jen si ho/jí představte s delšími vlasy a větším poprsím...nechceme z něj mít Sakuru že ale zase to nepřežeňte Tsunade z něho mít taky nechci xD

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kyrééééééééé

(Iruka sensei-tvoje praštěný SBínko :D, 30. 11. 2009 20:28)

Tak to je naprosto sugoi!!!!
Jsem zvědavá na pánské osazenstvo :D
Honem další dílek

cassandra.blog.cz

(Cassííík, 30. 11. 2009 18:42)

krása :)
už se moooc těším na další dílky povídky :)
a taky i na ty ostatní povídky především na tu s upírkem :)